15 افزونه ضروری برای وب سایت های موفق و حرفه ای وردپرس – 2020

افزونه های ضروری

بهترین افزونه های وردپرس برای حرفه ای شدن در 2020

افزونه های وردپرس ابزاری عالی برای اضافه کردن و گسترش قابلیت به وردپرس است. در این پست در لستینگ وردپرس ما بیست و یکی از بهترین افزونه های وردپرس را که باید در وبسایت وردپرس خود داشته باشید را به شما معرفی میکنیم و درباره آن توضیح مختصری خواهیم داد. این افزونه ها میتوانند به شما برای رسیدن به موفقیت و حرفه ای شدن کمک زیادی بکنند! بسیاری از افزونه های مفید در چارچوب وردپرس وجود دارند که کارهای زیادی را برای شما انجام می دهند. در مخزن افزونه رسمی وردپرس تا کنون بیش از 54000 افزونه وردپرس وجود دارد این به این معنی است که افزونه هایی برای هر عملکرد یا ویژگی مورد نیاز در وب سایت شما وجود دارد.

که این یک خبر خوب برای دوستداران وردپرس است! علاوه بر این، پلاگین های متعددی برای یک ویژگی پیدا خواهید کرد و این به شما بستگی دارد زیرا شما باید بهترین آن را که در رابطه با پروژه ی شماست انتخاب کنید باز هم به خودتون و پروژه ی شما بستگی داره که افزونه ای که نیازتونه پولی باشه یا به عبارت دیگه حق بیمه بخواهد درقبال کاری که برای شما انجام میدهد و یا رایگان اون کار رو براتون انجام بده که گاها مشکلاتی رو همراه داره و یا اون قسمتی که شما نیاز دارید قفله و برای استفاده از اون قسمت باید مبلغی رو پرداخت کنید!

این پست شامل افزونه های رایگان و حرفه ای(پولی) میباشد!!!

بهترین افزونه های وردپرس برای موفقیت در سال 2020

که برای تمامی سایت های وردپرسی ضروری است!

همانطور که در بالا ذکر شد،این لیست شامل برخی از بهترین افزونه های وردپرس SEO، پلاگین های امنیتی، پلاگین بهینه سازی سرعت، پلاگین های بازاریابی و رسانه های اجتماعی است. این پلاگین ها به شما کمک می کند که سایت خود را قوی، امن، جستجوگرانه دوستانه و کامل با تمام زیبایی مورد نیاز در یک وب سایت مدرن داشته باشید به امید موفقیتتون (:

 

بیایید با هم برسی کنیم:

1.فرم ساز اورست (رایگان)

 

یکی از صفحات اساسی در وب سایت شما ، صفحه تماس است. مهم نیست که وب سایت شما بزرگ یا کوچک یا هر نوع وبسایتی باشد، قطعا به یک صفحه تماس احتیاج دارید زیرا مخاطبان سایت شما میبایست بتوانند با شما ارتباط بر قرار کنند. هدف از تماس می تواند هر چیزی باشد؛ برای ارائه بازخورد در کار شما، برای معاملات تجاری و یا پیشنهادات،یک صفحه تماس نیاز دارید که باید به خوبی طراحی شده باشد.

بنابراین، برای ایجاد فرم های تماس، از پلاگین ” فرم ساز اورست” استفاده کنید! زیرا این یک پلاگین فرم تماس مدرن وردپرس با رابط کشیدن و رها کردن است که به شما امکان می دهد فرم های تماس زیبایی را به راحتی و به سرعت ایجاد کنید. این مجموعه ای از زمینه های عمومی همراه با زمینه های پیشرفته است که شما به راحتی می توانید آنها را بکشید و رها کنید تا فرم خود را ایجاد کنید.

 

این پلاگین به شما امکان می دهد فرم های نامحدود وردپرس و طرح بندی های متعدد را ایجاد کنید. در دو طرح بندی: 1. پیش فرض 2. طرح کلاسیک انتخاب کنید.

 

علاوه بر این، به شما اجازه می دهد تا دو فرم فرم تماس وردپرس و همچنین فرم های پیشرفته با زمینه های پیشرفته مانند دکمه های رادیویی، منقضی، جعبه چک، تاریخ، و بیشتر ایجاد کنید. این پلاگین به صورت رایگان در دسترس است، با این حال، با مجموعه ای کامل از ویژگی های به شما امکان ساخت فرم های کامل به همراه است این ویژگی پشتیبانی از Google ReCaptcha، تنظیمات ایمیل قابل ویرایش، گزینه های تغییر مسیر صفحه پس از ارسال موفق، پیغام اعتبار سنجی فرم ویرایش قابل ویرایش و غیره است. خلاصه، این یک پلاگین باور نکردنی برای فرم های تماس وردپرس است.

2.جت پک

پلاگین قدرتمند از تیم درخشان اتوماتیک که باید برای هر وب سایت وردپرسی فعال باشد. همانطور که از نام آن پیداست، آن را یک بسته از ویژگی های عالی برای وب سایت ارائه می دهد تا پرواز کند و موفقیت آن را داشته باشد. Jetpack از امنیت سایت شما، عملکرد وب سایت، رشد ترافیک، بهینه سازی تصویر، ظاهر وب سایت و خیلی بیشتر مراقبت می کند.

 

این ویژگی توزیع پیشرفته است که به طور خودکار محتوای منتشر شده خود را به خدمات شخص ثالث مانند موتورهای جستجو به اشتراک می گذارد و به افزایش دسترسی و ترافیک شما کمک می کند. از همه مهمتر، از جلوگیری از حملات خشونت آمیز محافظت می کند. همچنین به مدت 5 دقيقه به دليل خرابی، سایت شما را نظارت می کند و بلافاصله به شما اطلاع می دهد که وب سایت شما مشکل دارد.

3.اکیسمت

Akismet یکی دیگر از افزونه های توسعه یافته توسط گروه اتوماتیک است. این یکی از پلاگین های پیش فرض وردپرس است که با هر نصب جدید هسته وردپرس همراه است. این اساسا یک پلاگین ضد هرزنامه است که همه نظرات را بررسی می کند و نظرات هرزنامه را فیلتر می کند. این پلاگین یک تاریخچه وضعیت برای هر نظر را فراهم می کند تا بتوانید یادآوری کنید که کدام نظر توسط Akismet یا Moderator اشتباه گرفته شده است. مدیران همچنین می توانند تعدادی از نظرات تایید شده را برای هر کاربر مشاهده کنند، URL ها را در متن نظر و لینک های مشکوک را حذف کنند.

4.یواست سئو

بدون شک موتورهای جستجو منبع اصلی ترافیک برای هر وب سایت هستند. تعداد کاربران اینترنت استفاده از موتورهای جستجو گزارش شده است که درحال افزایش به طور پیوسته است و اهمیت بهینه سازی موتور جستجو از همه چیز بیشتر است! خوشبختانه، یک افزونه بزرگ مانند Yoast SEO برای وردپرس وجود دارد. Yoast SEO یک پلاگین بسیار جذاب است که شما را برای ایجاد محتوای بهتر و بهبود رتبه بندی خود در نتایج جستجو هدایت می کند. این تمرکز بر ایجاد محتوا است که برای کاربران مفید است و همچنین به لحاظ فنی از نظر SEO سازگار است. هدف این است که برای کمک به کاربران، به دست آوردن اعتماد و حفظ رتبه بندی که آنها به نام SEO جستجو پایدار است.

در ابتدا، شما یک کلمه کلیدی را انتخاب می کنید و از کلمه کلیدی مناسب در مقاله ای که در حال نوشتن است استفاده می کنید. ویژگی تجزیه و تحلیل صفحه، اگر شما از کلمه کلیدی درست در همه جا بر روی تگ های تصویر، توضیحات متا، عنوان و کل پست استفاده کرده باشید یا خیر، بررسی می شود. علاوه بر این، به شما پیشنهاد می کند که متن و تصاویر را به صورت مناسب برای استفاده و قابلیت مشاهده بهتر موتورهای جستجو تنظیم کنید.

علاوه بر این، به شما کمک می کند که صفحه پست خود را در نتایج جستجو با پیش نمایش بهبود ببخشد. ایجاد تگ های بهتر و توصیف متا توصیف قابل توجه می تواند به میزان قابل توجهی میزان کلیک برای سایت شما را افزایش دهد. این قابلیت Readability را اضافه کرده است که به شما کمک می کند محتوای ساده و قابل درک را ایجاد کنید.

5.User Registration

اساسا، قابلیت «ثبت نام» در نصب پیش فرض وردپرس موجود است که می تواند از داشبورد WP پس از مراحل داده شده فعال شود. اما برای شخصی سازی فیلد ها نیاز به افزونه است که این یکی از بهترین هاست!

همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است، شما می توانید به سادگی انتخاب کنید گزینه (هر کس می تواند ثبت نام کند) برای فعال کردن ثبت نام و یا عضویت وردپرسی را پس از فعال شدن، کاربران اکنون می توانند گزینه ثبت نام را در صفحه ورود به وب سایت شما پیدا کنند (به عنوان مثال: yoursite.com/wp-login.php ) اکنون کاربران می توانند با وارد کردن نام کاربری و ایمیل، به سایت شما ثبت نام کنند، با این حال این به نظر ایده آل نیست.

اول، آن کاربر پسند نیست که یک کاربر باید آدرس ورود به سایت را برای دریافت گزینه ثبت نام پیدا کند. بعدا، به عنوان یک صاحب وبسایت، نمیتوانید اطلاعات بیشتری را جمع آوری کنید زیرا دارای یک فرم دو فیلد محدود است که کاربران میتوانند فقط یک نام کاربری و ایمیل را وارد کنند. بنابراین، شما نیاز به پلاگین ثبت نام مجازی وردپرس دارید. خوشبختانه ، در اینجا یک پلاگین ساده و کاربر پسند با دقت ساخته شده در اختیار شما قرار گرفته است! این افزونه یک پلاگین ثبت نام کاربر برای وردپرس است که میتوان کشید و رها کرد و فرم ثبت نام خلق کرد! این پلاگین دارای مقدار زیادی از ویژگی های شگفت انگیز است به طوری که شما می توانید به راحتی یک فرم ثبت نام زیبا و جدید ایجاد کنید!

برخی از ویژگی های اصلی افزونه عبارتند از فرم ثبت نام نامحدود، چند ستون پشتیبانی، پشتیبانی ReCaptcha، اطلاعیه های ایمیل، و غیره… علاوه بر این، شما می توانید ویژگی های خود را با خرید افزونه های حق بیمه خود گسترش دهید.

6.Google XML Sitemaps

Google XML Sitemaps یکی دیگر از افزونه های جستجوگر قدرتمند WordPress است. این پلاگین به موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ، یاهو و غیره کمک می کند تا سایت خود را با یک نقشه سایت خاص XML فهرست بندی کنید. زمانی که پلاگین را فعال میکنید، به طور خودکار یک Sitemap XML برای سایت شما ایجاد میکند تا استفاده از آن آسان باشد. یک نقشه سایت موتورهای جستجوگر را قادر می سازد ساختار کامل وب سایت خود را مشاهده کرده و نتایج را به صورت موثرتر بازیابی کنید.

این پلاگین هر زمانی که شما چیزی را در سایت خود منتشر میکنید، تمام موتورهای جستجوی اصلی را به اطلاع شما میرساند.

7.ووکامرس

WooCommerce یکی از بهترین پلاگین های وردپرس است در صورتی که می خواهید هر چیزی را در وب سایت خود بفروشید. اساسا، اگر می خواهید یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید، می توانید آن را به طور موثر استفاده کنید. این ویژگی های زیادی برای کمک به رشد وب سایت شما با کمک یک فروشگاه آنلاین فراهم می کند. اگر شما یک وبسایت دارید، مطمئنا دیر یا زود باید چیزی را در وب سایت خود خواهید فروخت.

شما همچنین می توانید مشتریان خود را با چندین گزینه از طریق فروشگاه اینترنتی خود قابلیت هایی را ارائه دهید. گزینه های حمل و نقل قابل دسترس با WooCommerce موجود است. این شامل حمل و نقل رایگان، وانت محلی، نرخ ثابت و بسیاری دیگر است. شما می توانید هر چیزی را با آن به فروش برسانید. از محصولات فیزیکی به بلیط های رویداد، نرم افزار و برنامه های خدمات، شما می توانید هر چیزی را با آن به فروش برسانید. همچنین دارای گزینه های پرداخت زیادی برای مشتریان شما است. آنها می توانند با استفاده از چک، تحویل نقدی، کارت های اعتباری و یا حتی پی پال پرداخت کنند. این یک ویژگی بسیار مناسب برای افزونه است. همچنین از مشتریان قدردانی می شود.

فقط پلاگین را نصب و فعال کنید و جادوگر راه اندازی را اجرا کنید. سپس امکانات بی پایان برای فروشگاه های آنلاین خود را دریافت کنید. شما همچنین می توانید بسیاری از افزودنی های مورد نیاز برای نیازهای خود را نصب کنید.

8.Nivo Slider

برای اکثر وب سایتها، به ویژه موارد تجاری، هنگامی که شما قادر به نمایش بیش از یک تصویر هستید، سودمند است. برخی ممکن است بخواهند نمونه های مختلف کار، محصولات و موارد دیگر را نمایش دهند. برای کسانی که به دنبال یک جایگزین برای فایل های ویدئویی هستند، شما حتی می توانید نمایش اسلاید را انتخاب کنید. بنابراین،لغزنده ها و چرخ ها یکی از عناصر اصلی طراحی و موثر طراحی هستند که با نرخ همکاری سایت کمک می کند.

با وردپرس، ساده ترین راه برای انجام این کار با افزونه Nivo Slider است . این یکی از بهترین و محبوب ترین پلاگین هایی است که در آن وجود دارد. از زمان انتشار آنها بیش از 3 میلیون بار دانلود شده است، می توانید از نسخه رایگان یا حق بیمه خود استفاده کنید. این پلاگین به شما امکان می دهد به راحتی نوار لغزنده پست، چرخ فلک یا حتی یک نمایش اسلاید را اضافه کنید. این کاربر پسند است و ساختار بصری طراحی آسان برای کار با آن است. افزودن نکات خلاقیت و جذابیت هرگز نباید اشتباه باشد. لغزنده هایی که ایجاد می کنید نیز می تواند به عنوان یک لغزنده صفحه اصلی اضافه شود .

9. W3 Total Cache

ذخیره سازی وردپرس یکی از بهترین راههای بهبود عملکرد وب سایت است. ایده کلی ذخیره سازی این است که داده های وب سایت را به صورت موقت در حافظه پنهان ذخیره می کند تا زمانیکه کاربر همان صفحه را بارگذاری کند سریعتر بارگذاری می شود. Cache یک محل برای ذخیره چیزی به طور موقت در محیط محاسبات است. برای فعال کردن ذخیره سازی در وردپرس، می توانید پلاگین های ذخیره سازی وردپرس را استفاده کنید. پلاگین های Caching پین های خود و صفحات شما را به عنوان فایل های HTML استاتیک ذخیره می کنند که به کاربران خدمت می کنند. این به طور قابل توجهی زمان بارگذاری صفحه را کاهش می دهد و به بهبود عملکرد کلی سایت کمک می کند. علاوه بر این، افزایش سرعت سایت به عمق سایت SEO شما تاثیر می گذارد.

W3 Total Cache افزونه وردپرس یکی از محبوب ترین پلاگین ها و احتمالا بهترین پلاگین ذخیره برای وردپرس است. این ویژگی حافظه کش، ذخیره سازی پایگاه داده، ذخیره سازی شی، ذخیره سازی مرورگر و خیلی بیشتر است. علاوه بر این، به شما اجازه می دهد تا خدمات CDN را به منظور کاهش زمان بارگذاری صفحه، ادغام کنید. علاوه بر این، دارای گزینه هایی برای کاهش و فشرده سازی HTTP فایل های HTML، JS و CSS است تا شما بتوانید پهنای باند را تا 80٪ ذخیره کنید. با سرعت لود کمتر، رتبه بندی بهتر را در نتایج جستجو به دست خواهید آورد که به ترتیب به ترافیک زیاد و تبدیل به خرید می شود.

10. VaultPress

VaultPress یک پلاگین وردپرس با امنیت است که برای ایجاد پشتیبان گیری اتوماتیک در زمان واقعی برای وب سایت شما ساخته شده است . تم Jetpack طراحی شده به راحتی هر محتوایی، پست، نظر و فایل رسانه را در وب سایت شما بدون درز همگام سازی می کند و همچنین از بسیاری از مسائل وب و حملات محافظت می کند. VaultPress به شما این امکان را می دهد که به طور مرتب پشتیبان گیری بهینه سازی شده ایجاد کنید و فقط با یک کلیک یک لحظه از وب سایت خود را بازگردانید.

افزونه همچنین اسکن و تشخیص فایل های خطرناک در وب سایت شما را نشان می دهد و اگر هرگونه تغییر در نصب شما را تشخیص دهد، به مدیر می فرستد. علاوه بر این، شما به راحتی می توانید کدهای مشکوک را بررسی و مدیریت کنید و مسائل مربوط به آنها را در یک کلیک حل کنید. این پلاگین همچنین دارای حفاظت از هرزنامه قوی است. با پشتیبانی از Akismet، شما می توانید به راحتی از ابزار ضد جاسوسی خود برای جلوگیری از هرگونه اقدامات اسپم در وب سایت خود با مشارکت کاربر نهایت استفاده کنید .علاوه بر این، اشتراک VaultPress با Jetpack همراه است. ترکیب ویژگی های این دو پلاگین، شما می توانید یک راه حل کامل برای حفاظت از اینترنت خود را پیاده سازی کنید.

10.WP Smush

عکس ها یکی از بهترین دارایی های شما هستند که به راحتی توجه کاربران را جلب میکنند! درحالی که این کار مخاطبان بیشتری را در سایت شما نگه میدارند فضای زیادی را نیز مورد استفاده میگیرند! بهترین راه که گوگل نیز به آن اشاره کرده است فشرده سازی و بهینه سازی تصاویر است که این امر باعث کمتر شدن حجم قابل توجهی از عکس میشود!

علاوه بر آن به شما امکان میدهد همزمان 50 فایل را فشرده سازی کنید.

12. WP-Optimize

یک افزونه عالی برای تمیز کردن پایگاه داده وردپرس و بهینه ساز وردپرس است و به طور خودکار موارد غیر ضروری را از سایت پاک میکند و

به سایت شما سرعت میبخشد!!!

13.Google Analytics for WordPress

تجزیه و تحلیل گوگل برای درک آمار سایت (ترافیک) بسیار عالی است. این افزونه یکی از بهترین افزونه های در این زمینه است که با اتصال به گوگل انالیتیکس تعداد ورودی سایت شما و…

را به شما نمایش میدهد! این پلاگین به شما امکان می دهد آمار مختلف و واقعی در مورد وب سایت را نظارت کنید! و امکاناتی همانند: ردیاب جهانی و …

خلاصه بهترین افزونه تجزیه و تحلیل دیگه چی بگم براتون از کمالات این افزونه؟

14. Rich Snippets

این افزونه براتون تمام کار هایی که گوگل دوست داره رو انجام میده مثل رتبه بندی پست و … اگه متوجه نشدید به سایت Schema.org یک سر بزنید

از همراهیتون ممنونم

15. BJ Lazy Load

اگه تعداد تصاویر زیادی توی سایتتون دارید ممکن است چندین بار لود شوند و سرعت سایت شما رو پایین بیارن

البته این افزونه براتون کاری رو انجام میده که دیگه نیاز به چند بار لود یک عکس نباشه

 

امیدوارم این مطلب بهتون کمک کرده باشه! موفق باشید!!!

نویسنده

واحد تولید محتوا لستینگ وردپرس همیشه سعی در تولید محتوایی جامع، کامل و با کیفیت کرده که همواره با آپدیت های منظم و انسجام خود توانسته محتوایی ارزشمند را تحویل کاربران و علاقه‌مندان در زمینه های وردپرس، سئو و دیجیتال مارکتینگ دهد.

مرتبط با این مقاله

حل ارور 500

حل ارور 500 Internal server error

خطای سرور داخلی یکی از رایج ترین خطاهای وردپرس است. از آنجا که این خطا اطلاعات دیگری را ارائه نمی دهد، بسیاری از مبتدیان آن را بسیار ناامید کننده میدانند. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی خطای سرور داخلی را در وردپرس برطرف کنید. فهرست مطالب چه عواملی باعث […]

کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت

آیا به دنبال ایده های کسب درآمد از اینترنت هستید تا درآمد اضافی به دست بیاورید؟ اینترنت فرصت های زیادی را برای شروع یک کار یا یافتن شغل های موفق را ارائه می دهد. در این مقاله ، برخی از ایده های کسب و کار آنلاین, اثبات شده و آسان را نشان می دهیم که […]

سئو وردپرس ابتدایی

راهنمای سئو وردپرس به صورت مرحله به مرحله

بهبود سئو وردپرس شما برای دریافت ترافیک بیشتر و ورودی به وب سایت شما بسیار مهم است. اگر سئو برای شما مهم است بهتر است این مقاله را مطالعه کنید در این مقاله، ما نکات برتر سئو وردپرس را با شما به آموزش میدهیم تا به شما در بهبود سئو سایت وردپرسی خود کمک کرده […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *