وردپرس جوملا یا دروپال؟ کدام یک بهتر است؟

وردپرس جولا دروپال

وردپرس جوملا یا دروپال؟ مقایسه (کدام یک بهتر است؟)

این سوال که وردپرس بهتر از جوملا یا دروپال است! امروزه تمرکز بسیاری از بحث های آنلاین است! در حال حاضر سیستم های مدیریت محتوا بسیار محبوب شده اند! کاربران میتوانند با استفاده از CMS ها وبسایت هایی با کیفیت بالا بدون اینکه یک برنامه نویس وب باشند و یا نیاز به برنامه نویسی باشد ایجاد کنند. در نتیجه CMS ها به ایجاد تعداد زیادی کسب و کار جدید، حرفه ای، پروژه ها و رسانه های اطلاعاتی کمک کرده اند.! CMS های زیادی وجود دارد که وردپرس و جوملا و دروپال از بین آنها به عنوان محبوب ترین ها ظهور کرده اند

کدام یک را انتخاب کنید؟

شباهت : هر سه شما را قادر به ساخت وبسایت و مدیریت آن میکند و منبع باز (open source) و از همه مهم تر رایگان هستند

چه معیار هایی باید در نظر بگیریم؟

  • صرفه جویی در زمان و پول
  • راحتی در استفاده
  • توانایی سفارشی سازی
  • کارایی بهتر
  • امنیت
  • سئو (بهینه سازی موتورهای جستجو)
  • و…

وردپرس – سایت خود را در کمتر از 5 دقیقه ایجاد کنید!

وردپرس برای اولین بار با پایگاه داده SQL و PHP در سال 2003 منتشر شد تکنولوژی اصلی آن مانند بسیاری از سایت های دیگر در وب, جاوا اسکریپت است که در حال رشد است به ویژه پروژه هایی مانند کالیپسو و گوتنبرگ است! از زمان آغاز به کار وردپرس به وضوح بهتر از همه سیستم های مدیریت محتوا در دسترس بوده است

وردپرس با سهم 60% درصدی از بازار و درحال رشد است!!!

آخرین نسخه (5.1) بیش از 90 میلیون بار دانلود شده است در میان آن برخی از وبسایت های معروف و شناخته شده وجود دارد – بسیاری از نام ها و برندهای بزرگ وردپرس را انتخاب کرده اند

 

جوملا – آزاد بودن در دنیای متن باز

جوملا دومین سیستم مدیریت محتوای محبوب در بین کاربران است و 3.1 درصد بازار را در اختیار دارد و به طور کلی 93 میلیون بار دانلود شده است جوملا مبتدی بر PHP و پایگاه داده SQL است

دروپال – انتخاب وب سایت های سازمانی

دروپال نسبت به دو سیستم دیگر دوام بیشتری داشته است اولین نسخه ی دروپال در سال 2001 منتشر شد و درحال حاضر سومین راه حل محبوب برای ساخت وبسایت ها است و 2.2 درصد بازار را در اختیار دارد که به این معنی است که حدود 41 میلیون وب سایت دروپال را در پس زمینه اجرا میکنند. جالب است بدانید که این سیستم به ویژه در وب سایت های بزرگتر محبوب است

وردپرس جوملا یا دروپال؟ – مقایسه بزرگ سیستم های مدیریت محتوا

حالا ما کمی بیشتر درباره سیستم هایی که صحبت می کنیم می دانیم، بگذارید آنها را مقایسه کنیم. آنچه در ادامه می خوانیم،بازتاب بزرگ سیستم های مدیریت محتوا است.

 

به نظر شما برای سخت یک وب سایت با CMS چقدر هزینه خواهد داشت؟ چیزی که همه سه سیستم مدیریت محتوا در مقایسه با هم مشترک هستند این است که آنها منبع باز هستند و برای استفاده کاملا رایگان اند البته ناگفته نماند برای راه اندازی یک وب سایت با سیستم مدیریت محتوا نیازمند یک هاست و دامنه هستید که می بایست آن را تهیه کنید!

وردپرس

شما برای استفاده از افزونه ها و یا قالب های حرفه ای برای داشتن یک سایت خوب و رسیدن به اهداف خوب می بایست هزینه هایی پرداخت کنید در حالی که وردپرس بسیاری از قالب ها و افزونه های خود را رایگان در اختیار کاربران قرار میدهد البته این موضوع فقط برای وردپرس صدق نمیکنه بلکه جوملا و دروپال هم به همین صورت عمل میکنند! البته در صورتی که شما یک سایت حرفه ای بخواهید میبایست در بعضی موارد هزینه هایی را برای خرید افزونه و یا قالب ها پرداخت کنید!!! عامل بعدی پرداخت هزینه دیگر میتواند یک کمک حرفه ای باشد که ممکن است شما نیاز به نیاز انجام کارهای پیچیده تر در سایتتان داشته باشید و باتوجه به محبوبیت وردپرس چنین خدماتی به آسانی قابل دسترس و مقرون به صرفه است!

به طور کلی وردپرس یک گزینه ی عالی برای ساخت وب سایت در مقیاس ارزان است

جوملا

هزینه های اجرای جوملا مانند وردپرس است این نرم افزار رایگان است اما ممکن است شما برای داشتن قالب های حرفه ای مشمول به پرداخت هزینه باشید از آنجا که جوملا کمی پیچیده تر از وردپرس است احتمال اینکه شما به کمک حرفه ای نیاز داشته باشید بهتر است و این مورد شامل قیمت بالاتر و نجومی تر برای توسعه سایت خود است!

دروپال

دروپال با عملکرد سریع تر خود مشهور است در نتیجه فضای کمی از سرور شما را اشغال میکند و مانند وردپرس و جوملا شما از پرداخت هزینه جا نخواهید مانند و در صورت نیاز خود می بایست قالب های دروپال را خریداری کنید! از طرف دیگر اگر شما برنامه نویسی وب را فرا نگرفته باشید در غیر این صورت ساختن یک وب سایت با دروپال تقریبا تضمین میکند که شما باید قسمتی از بودجه خود را به برنامه نویسان وب اختصاص دهید! و یادگیری دروپال احتمالا وقت زیادی را میگیرد

سهولت در استفاده و دوستی با کاربر

 

سهولت در استفاده یکی از نقاط اصلی فروش سیستم مدیرت محتوا است آنها تکنولوژی کمتری را برای ایجاد وب سایت ها بدون نیاز به مهارت های برنامه نویسی فعال کرده اند. به همین دلیل قابلیت استفاده عامل مهم تصمیم گیری است، مخصوصا برای مبتدیان!

وردپرس

سهولت استفاده یکی از بزرگترین وظایف وردپرس و یکی از دلایل اصلی موفقیت آن است. سایت خود را در کمتر از ۵ دقیقه ایجاد کنید! نصب آسان و در کمتر از 5 دقیقه یکی از دلایل محبوبیت وردپرس است! رابط کاربر وردپرس بسیار ساده است. و شما می توانید با کلیک بر روی کلیدهای ساده، مانند به روز رسانی سایت خود، امکانات بیشتر و روان تری را در اختیار خود قرار دهید. و این نیز برای امنیت وردپرس بسیار مهم است. ایجاد محتوا نیز فوق العاده آسان است. می توانید پست ها و صفحات را با وردپرس ایجاد کنید برای طراحی های پیچیده تر افزونه های حرفه ای زیادی وجود دارد که مبتدیان را قادر میسازد تا به جای برنامه نویسی امکانات گرافیکی را به آسانی ایجاد کنید!

 

جوملا

از لحاظ پیچیدگی، جوملا در جایی بین وردپرس و دروپال قرار دارد. اگر شما یک فرد متوسط هستید، باید بتوانید به سرعت آن را فرا بگیرید! جوملا نیز شبیه به وردپرس است. نگران نباشید، تمامی مراحل نصب آن همانند وردپرس است گذشته از آن، سیستم مدیریت محتوا همچنین یک رابط گرافیکی برای اضافه کردن و مدیریت مقالات، رسانه ها، منوها، پسوند و تغییر تنظیمات فراهم می کند. کمک به مبتدیان برای پیاده سازی طرح بندی های پیچیده بدون نیاز به کدنویسی

دروپال

صفحه مدیریت دروپال گزینه های سفارشی سازی زیادی را به شما می دهد. این به شما امکان کنترل زیادی بر روی سایت شما میدهد. این بدان معنا بود که رابط دروپال پیچیده تر است در نتیجه، دروپال با تیزهوش ترین منحنی یادگیری همراه است و به دانش بیشتر نیاز دارد. همانطور که می توانید تصور کنید، این باعث می شود که یک سایت را به مشتریان تبدیل کنید.

پشتیبانی

پشتیبانی همیشه یکی از مهم ترین امکانات یک محصول اینترنتی است که میتواند شما را برای رسیدن به هدف خود راهنمایی کند و میتواند یکی از مهم ترین ویژگی ها برای انتخاب سیستم مدیریت محتوا باشد!

وردپرس

یکی از مزایای استفاده از وردپرس این است که شما را تبدیل به بخشی از یکی از بزرگترین جوامع آنلاین موجود می کند. در نتیجه، فرصت های فراوانی برای کمک به شما وجود دارد. انجمن های پشتیبانی رسمی توسط داوطلبان که مشتاق کمک به صورت رایگان هستند، به فراوانی برای وردپرس یافت میشود همچنین مستندات زیادی را در قالب کدکس وردپرس ، مستندات توسعه دهندگان و کتابچه های راهنمای ارائه می دهد.

همچنین یک شبکه گسترده از وبلاگ ها در این موضوع منتشر شده است (مانند این مطلب)، بنابراین شما معمولا می توانید راه حل هایی برای مشکلات خود را که بصورت آنلاین منتشر شده پیدا کنید. توسعه دهندگان و آژانس های مستقل آزاد در صورت لزوم پشتیبانی می شوند. پلتفرم خود نیز با به روز رسانی منظم عرضه می شود که هر سه تا چهار ماه است. این ویژگی های جدید، پیشرفت ها و اقدامات امنیتی را برای نگهداری سایت خودرا به راحتی به ارمغان می آورد.

جوملا

جوملا ساختار حمايتي خوبي را نيز در اختيار دارد.شما می توانید سؤال کنید و پشتیبانی فنی را در آنجا دریافت کنید. جامعه به اندازه وردپرس بزرگ نیست، اما شما هنوز هم می توانید پاسخ ها را به سرعت و به آسانی دریافت کنید. همانطور که برای تعمیر و نگهداری فنی، جوملا به طور مرتب بیشتر از وردپرس به روز می شود. به طور کلی، یک نسخه جزئی جدید هر یک تا سه ماه انتشار پیدا میکند. انتشار اصلی تنها یک بار در سال منتشر می شود.

دروپال

دروپال همچنین دارای یک دوره به روز رسانی منظم است. کاربران می توانند یک نسخه جدید را هر چند ماه انتظار داشته باشند. اگر مشکلات فنی یا سوالات دارید، می توانید به حمایت اجتماعی در قالب اسناد ، پشتیبانی از انجمن ها و گروه های کاربری تکیه کنید. جامعه ای فعال است و استقبال می کند حتی اگر کوچکتر از گروه جوملا یا وردپرس است.

قابلیت سفارشی سازی سایت

توانایی سفارشی سازی وب سایت های ساخته شده با CMS برای کاربران بسیار مهم است. این سیستم ها به یک کاربر بسیار متفاوتی می پردازند و باید بتوانند موارد مختلفی را در اختیار داشته باشند. بنابراین، به علاوه آنها باید راه هایی برای گسترش و اصلاح آن ارائه دهند.

وردپرس

عملکرد اغلب به عنوان یکی از نقاط ضعف وردپرس اشاره شده است. درست است كه تمركز آن بر ارائه سازگاري به عقب و پشتيباني از نسخه هاي قديمي، كمي در اين راستا است. در عین حال، بخشی از آن به دلیل محبوبیت این پلتفرم است. در حالی که وردپرس ممکن است حداقل مقیاس پذیری از سه سیستم مدیریت محتوا در این لیست باشد، هنوز هم می تواند وب سایت های بزرگ با بارگذاری صفحات دوم ثانیه را اداره کند.

همانند همه چیز، شما باید بدانید که چه کاری انجام می دهید. اول از همه، میزبانی مدیریت شده وردپرس فوق را ذکر کرده است . اگر شما آن را انتخاب کنید، ارائه دهنده شما مراقبت از بارگذاری سنگین عملکرد سایت مانند ذخیره سازی و حتی به روز رسانی سایت. این به علاوه نگهداری سایت مناسب (به معنی دیوانه کردن تعداد پلاگین ها) در حال حاضر یک سایت بارگیری سریع را تولید می کند. به غیر از این، چیزهای بیشتری برای انجام وظیفه وردپرس وجود دارد. پلت فرم وردپرس نیز نشان داده است که می تواند با موفقیت هزاران صفحه و میلیون ها بازدید کننده ماهانه را اداره کند.

جوملا

جوملا شهرت خوبی در مورد عملکرد دارد. بخشی از این دلیل این است که آن قابلیت عملکرد افزایش عملکرد را دارد. برای مثال، شما می توانید ذخیره سازی و فشرده سازی Gzip را از داشبورد فعال کنید. همچنین دارای پلاگین هایی است که حتی سریعتر می شوند. به غیر از این، شما باید اقدامات معمولی مانند به حداقل رساندن پلاگین ها و درخواست های HTTP، بهینه سازی تصاویر و غیره را انجام دهید تا سریعا سایت خود را بارگیری کنید. همچنین برخی از میزبان های ویژه جوملا وجود دارد، اما تقریبا مشابه آن ها برای وردپرس نیست.

دروپال

دروپال سیستم های سریع تری را تولید میکند این به این دلیل است که دروپال منابع کمتری دارد و خواستار سرور است. این باعث می شود که هزاران صفحه و بازدیدکنندگان همزمان را پشتیبانی کند. در نتیجه، دروپال بسیار مقیاس پذیر است، که محبوبیت آن را در بین وب سایت های بزرگتر توضیح می دهد. همچنین دارای افزونه هایی برای افزودن ذخیره و سایر موارد برای ایجاد سایت ها حتی سریعتر است. به یاد داشته باشید که درست مانند CMS دیگر در این لیست، اگر شما نمی دانید که چه کاری انجام می دهید، می توانید آن را خراب کنید.

امنیت وب سایت

بحث هک و امنیت یکی از مهمترین مباحث برای کسب‌وکارهای اینترنتی هست. کسب‌و‌کارهای زیادی به دلیل هک شدن حاصل یک عمر زحمتشان را از دست داده‌اند. متاسفانه نمونه‌های بسیاری از اینطور کسب‌و‌کارها را در جلسات مشاوره ملاقات می‌کنیم.

وردپرس

در گذشته، وردپرس در مورد امنیت فشارهای بدی دریافت کرده است. با این حال، چشم انداز نیز کمی مبهم است. با توجه به محبوبیت آن، وردپرس نیز یک هدف بزرگتر برای هکرها ارائه می دهد. با استفاده از چنین پایگاه کاربردی گسترده ای، فرصت های بیشتری برای موفقیت شما وجود دارد. گذشته از آن، یکی از بزرگترین نقاط ضعف امنیتی امنیت وردپرس کاربر است. اطلاعات نامناسب ورود و وب سایت هایی که به روز نشده اند،یکی از دلایل اصلی سایت ها هک شدن است.

جوملا

در حالی که جامعه به آسیب پذیری ها واکنش نشان می دهد استفاده از امنیت کاربر عمل مهمی است. علاوه بر آن، افزونه هایی برای افزایش امنیت وب سایت شما وجود دارد. مستندات جوملا نیز یک چک لیست امنیتی ارائه می دهد این همه چیز را از میزبانی بیش از راه اندازی و مدیریت به بهبود از هک پوشش می دهد. برای تضمین سایت شما، این مکان خوبی برای شروع است.

دروپال

امنیت یکی از لباس های مناسب دروپال است و سیستم مدیریت محتوا از جعبه بسیار امن است. اگر یک آسیب پذیری کشف شود، در مورد آن در وب سایت رسمی شنیدید. پچ ها به سرعت ارسال خواهند شد. علاوه بر این، دروپال ارائه دهنده برنامه های افزودنی برای سایت شما را امن تر می کند. به عنوان مثال، یک ماژول وجود دارد که گزارش های امنیتی را در قسمت back-end ایجاد می کند. این به شما کمک می کند تا نقاط ضعف سایت را پیدا کنید.

بهینه سازی موتور جستجو

SEO یکی از دلایل اصلی برای بسیاری از صاحبان سایت است. موتورهای جستجو هنوز یکی از مهمترین منابع برای تولید ترافیک هستند. در حالی که گوگل در مورد سیستم مدیریت محتوا که تا به حال به عنوان محتوای ارائه شده به نحوی که آنها می توانند درک کنند، اهمیتی نمی دهد، سهولت در توانایی مراقبت از جستجوگرها برای شما به عنوان یک کاربر مفید است.

وردپرس

بهینه سازی موتور جستجو وردپرس از جعبه با ویژگی هایی مانند URL های سفارشی و نشانه گذاری جستجوگرها است. این احتمالا بخشی از دلیل آن است که توسط افراد مهم در گوگل تایید شده است.

وردپرس از 80 تا 90 درصد بهینه سازی موتور جستجو را در اختیار دارد -مت کاتتس (رئیس سابق اسپم وب در گوگل)

علاوه بر این، پلاگین هایی مانند Yoast SEO به شما کنترل کامل را بر روی هر جنبه ای از جستجوگرها می دهند و به ایجاد محتوای بهینه کمک می کنند. وردپرس شما را از تمامی جنبه های سئو پشتیبانی میکند!

جوملا

انجام سئو برای جستجوگرها در جوملا کمی مبهم است. قابلیت های جامع مانند URL های بازنویسی (شامل کلمات کلیدی در صفحه و آدرس پست)، متا توصیف، بهینه سازی عنوان و حتی ابرداده مانند noindex را فاقد است. برای پیاده سازی از وردپرس پیچیده تر است. به خصوص مبتدیان ممکن است با آن به مشکل برخورد کنند. به غیر از آن، افزونه ای موجود است که به شما توانایی های بیشتری می دهد. به طور کلی، جوملا کمتر SEO دوستانه نسبت به وردپرس محسوب می شود.

دروپال

برترین سئو برای موتورهای جست و جو را دروپال به خود اختصاص داده است! به عنوان مثال، یک ذخیره سازی داخلی برای بارگذاری صفحات سریع و متا تگ ها به صورت خودکار وجود دارد. این پلتفرم همچنین دارای پسوندهایی برای بهبود بیشتر جستجوگرها است- برای مثال، چک لیست جستجوگرها یا ماژول sitemap XML را دارا است. علاوه بر این، بسیاری از تم های دروپال برای پاسخگویی به تلفن های همراه (ریسپانسیو) برای اطمینان از اینکه سایت شما به خوبی بر روی تلفن ها لود میشود، وجود دارد.

ترجمه و فارسی سازی

شرکت ها و وب سایت ها در بازار بین المللی فعالیت می کنند. به همین دلیل، آنها باید به بازدیدکنندگان از مناطق مختلف جهان دعوت کنند به سایت خود. قابلیت محاسبه و ترجمه محتوای شما یک ویژگی حیاتی در مقایسه با هر سیستم مدیریت محتوا میتواند باشد.

وردپرس

در سال های اخیر وردپرس در جهت محلی سازی تلاش های بسیار کرده است. از اقدامات آنان میتوان به روز جهانی ترجمه اشاره کرد، این پلت فرم در حال حاضر در ده ها زبان در دسترس است. گذشته از آن، وردپرس دارای وظایف داخلی است تا به توسعه دهندگان کمک کند تا تم ها و پلاگین های قابل ترجمه خود را ایجاد کنند. همچنین تعدادی از پلاگین های عالی برای ترجمه محتوای وب سایت، از جمله WordPress Multisite وجود دارد. دومی اجازه می دهد تا یک شبکه را بسازید وب سایت را از صفر نصب، هر کدام با زبان خاص خود در صورت لزوم، ایجاد کنید.

جوملا

محلی سازی و ترجمه چیزی است که جوملا در آن می درخشد. بسته های ترجمه برای بسیاری از زبان ها موجود است. علاوه بر این، افزونه های زبان وجود دارد که به کاربران اجازه می دهد که منطقه مدیریت را در انتهای پایان ترجمه کنند. جوملا همچنین دارای قابلیت های پیش فرض برای مدیریت محتوای چند زبانه است، بنابراین شما می توانید هر زمان که بخواهید محتوا را در زبان دیگری ایجاد کنید.

دروپال

دروپال به زبانهای مختلف با سطوح مختلف تکمیل و ترجمه شده است. در نتیجه، شما قادر به اجرای وب سایت خود در زبان خود هستید و همچنین می توانید زبان های بیشتری را نصب کنید. Multisite نیز با دروپال در دسترس است. علاوه بر این، توانایی ترجمه محتوا بخشی از هسته دروپال است. برای انجام این کار نیازی به نصب افزونه نیست.

چه وب سایت هایی میتوانید بسازید

هر کدام از CMSها دارای حوزه هایی هستند که در آن می درخشد و انواع وب سایت هایی که مخصوص آن ها مناسب است.

وردپرس

اگر چه وردپرس در حال حاضر یک سیستم مدیریت محتوا است که قادر به ساخت هرگونه وب سایت است، ریشه آن در وبلاگ نویسی است. به همین دلیل، این بخش از آن بسیار خوب است. اگر می خواهید یک وبلاگ ایجاد کنید یا بخش مرکزی بخش استراتژی بازاریابی خود را به اشتراک بگذارید، وردپرس راهی برای رسیدن به موفقیت است. این همه ویژگی های لازم را از جعبه از آرشیوهای پست تا طبقه بندی ها به یک سیستم نظری ارائه می دهد. در حالی که سایر نامزدها از این مقایسه CMS نیز می توانند با قابلیت های وبلاگ نویسی مجهز شوند، وردپرس اقدامات اضافی را انجام می دهد. تجارت الکترونیک یکی دیگر از قدرت های وردپرس است. WooCommerce نه تنها محبوب ترین افزونه تجارت الکترونیک وردپرس است، بلکه تقریبا نیمی از فروشگاه های آنلاین را در وب نیز اجرا می کند.

 

جوملا

از طرف دیگر، جوملا بیشترین توانایی را در ایجاد شبکه های اجتماعی را دارد. این قابلیت های زیادی را برای سایت های عضویت، انجمن ها و سایر روش های فعال کردن محتوای تولید شده توسط کاربر فراهم می کند. علاوه بر این، برنامه هایی برای افزایش قابلیت های خود در این منطقه وجود دارد. جوملا همچنین در زمینه تجارت الکترونیک با بسیاری از افزونه ها و قالب ها برای این هدف پیشرفت می کند.

دروپال

همانطور که گفته شد، دروپال مقیاس پذیر ترین سیستم است. به همین دلیل بهتر است که وبسایت های بزرگ، سفارشی، سطح سازمانی را ایجاد کنید. همچنین می تواند سیستم عامل های اجتماعی را با چندین کاربر، فروشگاه های آنلاین، شبکه های اجتماعی و سایت های انتشاراتی قدرتمند کند.

مقایسه CMS – کدام یک برای شما مناسب است؟

سیستم های مدیریت محتوای متن باز با تغییر در وب مواجه شده اند. آنها تعداد زیادی از مردم را برای ایجاد و حفظ حضور وب خود فعال کرده اند. در طول زمان، وردپرس، جوملا و دروپال به عنوان محبوب ترین ها پدید آمده اند. به عنوان پروژه های منبع باز مبتنی بر پی اچ پی، این سه سیستم به طور گسترده ای در مورد چگونگی برخورد با وب سایت های ساخت یافته به کار می روند. در عین حال، تفاوت های زیادی وجود دارد، و آنها را برای گروه های مختلف هدف ایده آل می کنند. به همین دلیل، مقایسه این CMS در مورد بهترین سیستم مدیریت محتوا است، اما بیشتر درباره اینکه کدام بهترین برای شما و اهداف شما بهترین است.

برای کمک به تصمیم شما، بیایید به سرعت متن بالا را خلاصه کنیم:

وردپرس:

مناسب برای مبتدیان دوستار شما و اجازه می دهد تا شما به سرعت شروع به ساخت وب سایت خود کنید.

حتی بدون تجربه برنامه نویسی، هنوز می توانید یک وبسایت بسیار کاربردی مناسب برای حجم زیادی از ترافیک کاربران خود ایجاد کنید. پلت فرم وردپرس قابل تنظیم، امن، جستجوگرها و مناسب برای تلفن های همراه است، آسان برای فارسی سازی و همکاری و همچنین آسان برای کاربران است. این نیز تا به حال بزرگترین جامعه و اکوسیستم است، اما می تواند یک چالش برای مقیاس پذیری باشد

جوملا :

ممکن است شما از جوملا خوشتان بیاید، اگر شما به دنبال میانه ای بین قدرت و کاربر پسند و یا گزینه مناسب برای شبکه های اجتماعی و تجارت الکترونیک هستید.

این منحنی یادگیری سریع تر، یک اکوسیستم کوچکتر است و کمتر محبوب برای SEO است. این هنوز یک گزینه بسیار محکم است که توسط مارک های بزرگ استفاده می شود.

دروپال:

در نهایت، اگر شما قصد ساخت سایت های بزرگ با امکانات گسترده و سفارشی نامحدود دارید،

دروپال ممکن است بهترین راه برای رفتن باشد. این مقدار زیادی از امکانات را ارائه می دهد و برای عملکرد ساخته شده است. در عین حال، کاملا برای مبتدیان مناسب نیست. به همین دلیل، شما باید به بودجه برای استخدام یک توسعه دهنده و یا زمان برای یادگیری آن، از جمله برنامه نویسی و… باشید!

 

در حالی که ما در لستینگ وردپرس به شما در راه اندازی سایت مانند وردپرس (از آنجایی که سایت ما بر اساس آن قرار گرفته است)، کمک میکنم شما نگاهی به ویژگی ها و قابلیت های هر سیستم مدیریت محتوا بیاندازید و سپس تصمیم بگیرید که کدام یک برای پروژه، سایت یا نیاز خاص شما مناسب است.

 

اگر مشکلی دارید در رابطه با وردپرس، دریغ نکنید.

هر گونه سوال خود را میتوانید با ثبت نام در سایت و ارسال تیکت به ارسال و ساعاتی بعد پاسخ آن را دریافت کنید. ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم!

نویسنده

واحد تولید محتوا لستینگ وردپرس همیشه سعی در تولید محتوایی جامع، کامل و با کیفیت کرده که همواره با آپدیت های منظم و انسجام خود توانسته محتوایی ارزشمند را تحویل کاربران و علاقه‌مندان در زمینه های وردپرس، سئو و دیجیتال مارکتینگ دهد.

مرتبط با این مقاله

حل ارور 500

حل ارور 500 Internal server error

خطای سرور داخلی یکی از رایج ترین خطاهای وردپرس است. از آنجا که این خطا اطلاعات دیگری را ارائه نمی دهد، بسیاری از مبتدیان آن را بسیار ناامید کننده میدانند. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی خطای سرور داخلی را در وردپرس برطرف کنید. فهرست مطالب چه عواملی باعث […]

کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت

آیا به دنبال ایده های کسب درآمد از اینترنت هستید تا درآمد اضافی به دست بیاورید؟ اینترنت فرصت های زیادی را برای شروع یک کار یا یافتن شغل های موفق را ارائه می دهد. در این مقاله ، برخی از ایده های کسب و کار آنلاین, اثبات شده و آسان را نشان می دهیم که […]

سئو وردپرس ابتدایی

راهنمای سئو وردپرس به صورت مرحله به مرحله

بهبود سئو وردپرس شما برای دریافت ترافیک بیشتر و ورودی به وب سایت شما بسیار مهم است. اگر سئو برای شما مهم است بهتر است این مقاله را مطالعه کنید در این مقاله، ما نکات برتر سئو وردپرس را با شما به آموزش میدهیم تا به شما در بهبود سئو سایت وردپرسی خود کمک کرده […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *